W zależności od oczekiwanych efektów możesz wybrać najbardziej odpowiadające Ci kroki.

Jednym z tych kroków może być dostosowanie diety, aby zwiększyć masę ciała, schudnąć lub ćwiczenia by zbudować masę mięśniową https://yuwo.pl/19-smartwatche

Pierwszym krokiem do uporządkowania swojego systemu żywieniowego jest pytanie:

Ile powinienem/powinnam kalorii jeść?

Wbrew pozorom jest to dosyć proste. Wystarczy wypełnić prosty kwestionariusz aktywności fizycznej, wagi oraz wzrostu aby można było obliczyć Twoje kaloryczne zero. Link tu ( ten link zwiększa seo bo google wiąże to)

Czym jest kaloryczne zero?

Kaloryczne zero to nic innego jak minimum kaloryczne które musisz spożyć by funkcjonować.

Wszystko co robisz dodatkowo wpisujesz jako DEFICYT KALORYCZNY.

 


Czym jest deficyt kaloryczny?

Deficyt to coś czego pragnie każda osoba która chce schudnąć. Bez względu na jakiej jesteś diecie, chudniesz tylko dzięki deficytowi. Jak zwiększyć deficyt kaloryczny? Potrzebna jest aktywność fizyczna. Jak sprawdzić ile kalorii pochłania moja aktywność? To proste wystarczy zegarek

A co jeśli chcę przytyć? W takim wypadku potrzebujesz NADWYŻKI KALORYCZNEJ.

Czym jest nadwyżka kaloryczna?

Jest to każda kilokaloria spożyta powyżej zapotrzebowania. Aby przytyć również warto sprawdzić swoje kaloryczne zero i stopniowo zwiększać nadwyżkę. Właśnie w takim momencie można ogromie docenić sprzęty withings. Wagi withings mierzą twoją wagę z dokładnością... dzięki czemu masz stałą kontrolę nad tym jak przybierasz na wadze i dzięki temu możesz robić to ZDROWO.

Dodatkowo szczegółowy wykres z aplikacji Withings Health Mate pomaga w planowaniu.

Dlaczego stopniowe zwiększanie wagi lub zmniejszanie jest ważne?

W zależności od tego jaki efekt chcesz uzyskać musisz pamiętać że wszystko należy robić z głową, a zbyt szybkie chudnięcie lub przybieranie na wadze może mieć swoje niechciane konsekwencje. Nagły wzrost wagi może powodować rozstępy, bóle kręgosłupa, stawów oraz zmiany hormonalne, tak samo jak nagłe zmniejszenie masy ciala obwisłą skórę oraz pozbywanie wody z organizmu, skutkujące ciągłym zmęczeniem.

Dbaj o siebie, sprawdzaj swoją wagę codziennie na wadze withings, zaplanuj zmiany, wyznacz swój cel, i pozwól aby waga sprzężona z aplikacją pomogła przejść Twojemu ciału przez ten etap zmian w dobrej kondycji i bez uszczerbku na cennym zdrowiu.

Bez względu na to czy zastanawiasz się:

Jak przytyć?

Jak schudnąć?

Ta waga będzie Twoim prawdziwym przyjacielem i jesteśmy pewni że będzie twoim najlepszym motywatorem do zmian.