Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

zamknij

Monitory zdrowia

Aktywne filtry

Monitory zdrowia

Zdrowie jest najważniejsze, dlatego przy współpracy inżynierów i lekarzy, powstał nowoczesny sprzęt marki Withings. Wśród naszych monitorów zdrowia znajdziecie:

Withings Sleep - inteligentna mata do monitorowania jakości snu i sterowania domem. Inteligentna podkładka umieszczana pod materacem monitoruje jakość snu, rejestruje chrapanie i tętno, a także umożliwia sterowanie elementami domu takimi jak oświetlenie i ogrzewanie.

Withings Thermo - termometr z technologią HotSpot Sensor. Innowacyjny termometr dzięki któremu pomiar temperatury jest szybki, łatwy i bezkontaktowy. Termometr zapewnia dokładne wyniki dzięki 16 czujnikom na podczerwień, a możliwość obsługi WiFi pozwala na przesyłanie pomiarów do aplikacji Health Mate.

Withings BPM Core- bezprzewodowy ciśnieniomierz z funkcją EKG i cyfrowym stetoskopem.  BPM Core został stworzony we współpracy z kardiologami z dwóch największych szpitali w Paryżu. Wystarczy nacisnąć 1 przycisk, aby uruchomić 3 badania wykorzystujące najbardziej zaawansowane technologie. Wyniki pomiarów są dostępne od razu na wyświetlaczu ciśnieniomierza i są łatwe do zinterpretowania, dzięki oznaczeniu odpowiednimi