Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

zamknij

Ciśnieniomierze

Pokazano 1-2 z 2 pozycji

Aktywne filtry

Ciśnieniomierze

Withings BPM Core zawaansowany ciśniomierz smart

Withings to producent niezawodnego, a zarazem nowoczesnego sprzętu medycznego do niedawna dostępnego jedynie w placówkach specjalistycznych. Withings BPM Core uznawany jest za jeden z najnowocześniejszych ciśnieniomierzy użytku domowego na świecie, został stworzony wraz z grupą kardiologiczną w Paryżu, pomaga w szybkim tempie wykryć różne rodzaje chorób sercowo-naczyniowych, szczególnie u osób z nadciśnieniem tętniczym. Pomiar wykonuje za pomocą oscylometrycznej naramiennej metody pomiaru, a wszystkie funkcje, jakie otrzymujemy, korzystając z tego urządzenia, jesteśmy w stanie wykorzystać w domowym zaciszu, ciesząc się tym samym niezmierną ergonomicznością, dzięki baterii ładowanej za pomocą kabla micro-USB. Każdy z podanych pomiarów pokazany jest w sposób jak najbardziej czytelny za pomocą kolorów, co sprawia, iż korzystanie z niego staje się przyjemnością. Urządzenie dostarcza nam:

  • krew skurczową i rozkurczową,
  • ciśnienie,
  • tętno do wykrywania i monitorowania nadciśnienia,
  • elektrokardiogram do zapisu EKG i wykrywania migotania przedsionków,
  • stetoskop cyfrowy do nasłuchiwania oznak wad zastawkowych serca,
  • raporty dostępne na urządzeniach moblinych,

Aby korzystać w pełni z możliwości ciśniomierza, należy pobrać aplikację Healthmate i postępować zgodnie z instrukcje konfiguracji urządzenia przez Bluetooth lub kabel USB,  możemy również w razie wszelkiego rodzaju konsultacji, czy niepokojących wyników, łatwo udostępnić swojemu lekarzowi sygnał EKG lub inne wyniki w formacie PDF w bardzo szybki sposób.

Nissei klasyczny ciśniomierz

Godny zaufania klasyczny ciśniomierz Włoskiego producenta Nissei, stworzony do standardowych pomiarów ciśnienia krwi, częstotliwości pracy serca oraz wykrywania arytmii. W jego funkcjach znajdziemy również przydatny czujnik ruchu, który pozwoli nam określić, czy nie nastąpiły żadne zakłócenia podczas wykonywania pomiaru oraz czujnik prawidłowego rozstawienia mankietu. Działa na zasadzie inflacji i deflacji, czyli wpuszczania i wypuszczania powietrza do mankietu, a metodą zasilania są baterie, przez co staje się on bardzo wygodny dla użytkowników.