Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

zamknij

Termometry

Pokazano 1-1 z 1 pozycji

Aktywne filtry

Termometry

W tej podkategorii znajdą państwo różnego rodzaju termometry. Za sprawą szerokiej oferty produktów, każdy klient znajdzie urządzenie najbardziej odpowiadające konkretnym wymogom. Nasze produkty są towarami opracowanymi przez doświadczonych inżynierów elektroniki użytkowej z Europy, takich jak jak włoski Visiofocus, czy francuski Withings. Wybierając sprzęt sprawdzonych marek klienci mogą być pewni, że towar będzie najlepszej jakości, będzie służył przez długi czas, również po upłynięciu okresu gwarancyjnego. Nasza oferta to nie tylko jakość idąca za dobrą marką, ale także różnorodność towaru, oraz nowoczesne technologie. Posiadamy termometry bezdotykowe, umożliwiające pomiar temperatury z różnych obszarów ciała.

Jednym z naszych najpopularniejszych w ostatnim czasie termometrów jest uznany model Tecnimed Visiofocus 06400. Oprócz wyżej wymienionych zalet, do jego cech charakterystycznych należą w pełni bezprzewodowa obsługa za sprawą zasilania bateryjnego, funkcja automatycznego wyłączania, możliwość wygodnej, ręcznej kalibracji, przejrzysty wyświetlacz, możliwość wyboru jednostek pomiaru temperatury, a także fakt, że temu termometrowi pomiar zajmuje zaledwie około jednej sekundy. Sam wynik pomiaru wyświetli się na badanym obszarze ciała dzięki wbudowanemu projektorowi. Przy tym wszystkim 06400 jest kompaktowy i estetycznie zaprojektowany. A to tylko jeden produkt z naszej bogatej oferty. 

Withings Thermo HotSpotSensor™ pierwszy, tak innowacyjny termometr. Pomiar temperatury jeszcze nigdy nie był tak szybki i tak łatwy. Bezkontaktowy i prosty w obsłudze termometr zapewnia dokładne wyniki dzięki 16 czujnikom na podczerwień, a możliwość obsługi WiFi pozwala na przesyłanie pomiarów do dedykowanej aplikacji w której znajdziemy pełną historię pomiarów termometru i pozostałych urządzeń marki Withings.

Podczas doboru naszych partnerów kluczowa jest dla nas jakość usług, abyśmy i my mogli oferować naszym klientom zadowalający towar i obsługę.