Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

zamknij

Zabawki

Pokazano 1-2 z 2 pozycji

Aktywne filtry

Zabawki

Rynek zabawek w ostatnich latach staje się coraz szerszy. Ostatnio wielką popularnością cieszą się zabawki edukacyjne, nic dziwnego ponieważ zadowalają one i dzieci i rodziców.

Kluczową kwestią przy wyborze tych zabawek jest fakt edukacji. Takie zabawki będą towarzyszyć Twoim pociechom zarówno podczas zabawy jak i podczas nowych doświadczeń. Ponadto w bardzo przyjemny sposób zachęcają dzieci do zdobywania nowych doświadczeń oraz wiedzy. Wielu producentów takich zabawek jak chociażby producent interaktywnego globusu Shifu rekomenduje swoje produkty dla szkół.

Zabawki interaktywne w ciekawy i niebanalny sposób mogą urozmaicić lekcję geografii czy przyrody!

Jakie smart zabawki znajdziesz w naszej ofercie?

Nasza oferta jest niezwykle atrakcyjna. Znajdziesz u nas BoogieBoard, czyli tablicę na której twoje dziecko będzie mogło się rozwijać w sposób kreatywny za pomocą pisania oraz rysowania. Taka tablica daje odczucie tradycyjnego pisania na kartce. Jest to ekologiczny produkt, ponieważ w przeciwieństwie do marnowania drzew w przypadku użycia kartek, na BoogieBoard można bez problemu usunąć rysunek jednym kliknięciem i zacząć od początku!

Znajdziesz u nas również interaktywne globusy 3D, które pomogą Twoim dzieciom w interesujący sposób odkryć nawet najdalsze zakątki świata. Ponadto oferujemy też globusy, które pozwolą maluchom zobaczyć na globusie dinozaury w 3D.

To nie koniec innowacji, w naszym sklepie znajdziesz robota Spehro Ollie, który osiąga prędkość aż do 22 km/h! Twoje dziecko może nim sterować za pomocą aplikacji na smartfonie. Klocki edukacyjne również znajdują się w naszym sklepie. Dzięki nim maluch może rozszerzyć swoją wiedzę z zakresu na przykład matematyki, inżynierii lub słownictwa. Cały zestaw składa się z gamepada, zestawów wymiennych klocków oraz aplikacją, która zawiera już w pakiecie wszystkie zabawy edukacyjne. Każda z gier skupia się na innej dziedzinie nauki, ponadto oprócz wiedzy dziecko uczy się również kreatywności, samodzielności i logicznego myślenia. Gry dostosowuje się do wieku i umiejętności dziecka.

To również nie koniec robotów edukacyjnych, ponieważ specjalnie dla fanów piłki nożnej nasz sklep oferuje robot w kształcie piłki. Robot zapewni Twojemu dziecku dużo radości i zabawy, łącząc to z nauką. Można nim grać w gry, ścigać się nim przez tunele oraz uczyć się kodowania.