Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

zamknij

Inteligentny dom

  • Oświetlenie
    <p>Ożyw swój dom z systemami <strong>inteligentnego oświetlenia Nanoleaf</strong>. Dzięki szerokiemu zakresowi barw możesz <strong>dopasować oświetlenie domu do swojego nastroju</strong>, lub po prostu oświetlić pomieszczenia swoim ulubionym kolorem. Szeroka gama żarówek i paneli świetlnych Nanoleaf pozwoli pobudzić wyobraźnię i <strong>stworzyć niepowtarzalne punkty świetlne dopasowane do każdego wnętrza</strong>. Dzięki współpracy z <strong>aplikacjami Nanoleaf, Apple HomeKit i Google Home</strong> możesz dopasować rodzaj oświetlenia do swojego harmonogramu dnia. Oświetlenie adaptacyjne pozwala <strong>zwiększyć efektywność i skupienie podczas pracy</strong>, ułatwić wstawanie rano, a także zasypianie. Za każdym razem kiedy włączysz światło <strong>aplikacja dostosuje rodzaj, natężenie i kolor światła odpowiednio do pory dnia</strong> i pozwoli odpowiednio skupić się na pracy albo zrelaksować po jej zakończeniu. Dzięki funkcji Screen Mirror <strong>seanse filmowe nigdy nie będą już takie same</strong>. Kolory z ekranu rozpłyną się po całym pokoju, a ty znajdziesz się w samym środku akcji dziejącej się na ekranie.</p>
  • Czujniki
    <p>Inteligentny dom pozwala bezpiecznie mieszkać. Dzięki zaawansowanym czujnikom Eve możesz na bieżąco monitorować środowisko panujące w Twoim domu. Czujnik jakości powietrza, wilgotności i temperatury Eve Room pozwoli zadbać o Twoje zdrowie na bieżąco monitorując warunki panujące w pomieszczeniach Twojego domu. Czujnik ruchu i czujnik otwarcia okna i drzwi zadbają o bezpieczeństwo i poinformują Cię w przypadku otwarcia okna albo drzwi podczas Twojej nieobecności. System Eve zaalarmuje Cię również w przypadku wystąpienia awarii instalacji hydraulicznej lub uszkodzenia pralki albo zmywarki dzięki czujnikowi zalania. Inteligentny kontroler nawadniania Eve Aqua pozwoli zadbać również o Twój ogród dzięki możliwości ustalenia harmonogramu nawadniania wprost z Twojego iPhone'a lub telefonu z Androidem.</p>
  • Przełączniki
    <p>Przełączniki</p>

Inteligentny dom

Ułatw sobie codzienne obowiązki, zadbaj o bezpieczeństwo oraz odpowiedni klimat do pracy i rozrywki z urządzeniami smarthome. Mnogość barw inteligentnego oświetlenia Nanoleaf uprzyjemni Ci każdą chwilę spędzoną w domu, ułatwi skupienie się na pracy i pozwoli odkryć nowe doznania podczas oglądania ulubionego filmu dzięki funkcji adaptacyjnego oświetlenia pomieszczeń. Systemy monitorowania domu Eve poinformują Cię o temperaturze, poziomie wilgotności i jakości powietrza w Twoim domu, a także zaalarmują Cię w przypadku nieautoryzowanego otwarcia okien lub drzwi, albo w razie awarii instalacji hydraulicznej.

Dzięki automatyzacji, pamiętanie o codziennych obowiązkach odejdzie do przeszłości. Ustal harmonogram podlewania trawnika razem z inteligentnym kontrolerem systemu nawadniania Eve Aqua i ciesz się dodatkowym czasem, który możesz spędzić zajmując się swoim hobby, albo spędzając czas z rodziną.