Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

zamknij

Gaming

  • Myszki gamingowe
    <p>Odpowiednio dobrana <strong>myszka gamingowa</strong> da Ci przewagę w każdej grze. Wysokiej jakości <strong>czujnik optyczny z regulacją czułości DPI</strong>, oraz możliwość dostosowania <strong>częstotliwości próbkowania nawet do 1000Hz</strong> pozwalają dopasować <strong>myszki gamingowe QPAD</strong> do każdego rodzaju gier, od strzelanek po wymagające strategie czasu rzeczywistego. Dla graczy lubiących różnego rodzaju rozgrywki przydatny będzie <strong>przełącznik DPI</strong> ulokowany w dogodnym miejscu, aby nie tracić cennego czasu na <strong>zmianę ustawień myszki w aplikacji</strong>. Pozłacany wtyk USB zadba o jak najlepsze połączenie i jak najlepsze połączenie na linii myszka - komputer.</p> <p>Niewątpliwym atutem jest zintegrowane w myszce <strong>podświetlenie RGB</strong> z wieloma trybami przełączania kolorów.</p>
  • Słuchawki gamingowe
    <p><strong>Słuchawki gamingowe</strong> to jeden z najważniejszych elementów wyposażenia każdego gracza. <strong>Krystalicznie czysta jakość dźwięku</strong> słuchawek gamingowych QPAD pozwoli odpowiednio szybko zlokalizować wroga w grach FPS, napawać się rykiem silnika w grach wyścigowych, a także odpowiednio wczuć się w klimat pola bitewnego w przypadku gier strategicznych. <strong>Świetnej jakości mikrofon w słuchawkach QPAD</strong> pozwoli cieszyć się rozmowami z innymi graczami przez <strong>Discord lub TeamSpeak</strong>. <strong>Komfortowa budowa nauszników</strong> zapewnia odpowiednią izolację od dźwięków z zewnątrz, które mogłyby rozpraszać podczas rozgrywki, a wykonanie z miękkiego materiału pozwoli <strong>komfortowo spędzić wiele godzin przed komputerem</strong>.</p>
Pokazano 1-7 z 7 pozycji

Aktywne filtry

Gaming

Wkrocz do świata gier razem z gamingowymi akcesoriami. Ultranowoczesne myszki gamingowe QPAD ze zmiennym DPI i podświetleniem RGB zadbają o precyzyjne ruchy podczas rozgrywki. Zaawansowane klawiatury gamingowe QPAD sprawią, że Twój czas reakcji będzie zredukowany do minimum. Słuchawki gamingowe QPAD z doczepianym mikrofonem zadbają o to abyś to ty pierwszy usłyszał i zlokalizował przeciwnika, a także mógł się bez problemu porozumieć z kumplami z drużyny.

Niezależnie od gatunku gier jakie lubisz, odpowiednio dobrana myszka gamingowa, klawiatura do grania i słuchawki z mikrofonem to kluczowy element wyposażenia każdego gracza.