Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

zamknij

Smartwatche

Smartwatche

Inteligentne zegarki Withings, pomogą monitorować na bieżąco nie tylko twoją aktywność fizyczną, ale również pracę serca oraz poziom tlenu w krwi. W zegarkach wykorzystano najlepsze dostępne sensory, zapewniające zarówno wysoką dokładność pomiarów, jak i niskie zużycie energii. Zegarki Withings zostały wyposażone w elektrokardiogram klasy medycznej, oksymetr oraz funkcje wykrywania zaburzeń oddychania podczas snu. Dzięki Inteligentnym zegarkom marki Withings możesz w każdym momencie wykonać pomiar EKG, który pomoże szybko reagować w przypadku odstępstw od normy. Aplikacja Health Mate analizuje na bieżąco wyniki pomiaru rytmu serca i informuje, czy wykryto objawy migotania przedsionków.

 Technologia używana przez smartwatche Withings została zweryfikowana przez Kardiologów z renomowanych instytucji medycznych. Zegarki Withings łączą się z apilikacją Health Mate, dzięki czemu dane z naszych treningów, EKG, oraz snu, zapisywane są w jednym miejscu.

Smartwache Withings są wodoszczelne do 50 metrów, więc możesz mieć je zawsze na sobie bez względu na rodzaj treningu.