Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

zamknij
Withings Sleep Analyzer - inteligentna mata do monitorowania snu i wykrywania bezdechu
  • Withings Sleep Analyzer - inteligentna mata do monitorowania snu i wykrywania bezdechu
  • Withings Sleep Analyzer - inteligentna mata do monitorowania snu i wykrywania bezdechu
  • Withings Sleep Analyzer - inteligentna mata do monitorowania snu i wykrywania bezdechu
  • Withings Sleep Analyzer - inteligentna mata do monitorowania snu i wykrywania bezdechu
Kod produktu: WSM02-Analyzer-All-EU/UK Kod EAN: 3700546706516

Withings Sleep Analyzer - inteligentna mata do monitorowania snu i wykrywania bezdechu

689,00 zł
Dostępny w magazynie

Produkt z oficjalnej Polskiej dystrybucji, posiada 24 miesiące gwarancji

 

Bezpieczne zakupy i płatności

 

Szybka dostawa kurierem lub do paczkomatów

 

14 dni na wymianę lub zwrot produktu

1 na świecie mata wykrywająca zaburzenia oddychania


Potężne narzędzie diagnostyczne
Mata Sleep Analyzer rejestruje i oblicza parametry zdrowotne podczas snu w czasie rzeczywistym. Wiedza na temat tego, jak śpisz, to pierwszy krok do tego, aby budzić się bardziej wypoczętym.

Tętno
Za każdym razem, gdy Twoje serce bije, napędza ono przepływającą przez ciało falę mechaniczną, która jest precyzyjnie mierzona przez czujnik pneumatyczny.

Oddech
Sleep Analyzer odfiltrowuje sygnał ruchu, aby dokładnie przeanalizować częstość oddechów.

Ruch
Ruchy Twojego ciała generują fale mechaniczne, które są wychwytywane przez czujnik pneumatyczny.

Starannie skalibrowana. Dokładnie przetestowana.
Mata Sleep Analyzer została opracowana we współpracy z lekarzami zajmującymi się snem w szpitalu Béclere w Paryżu. Następnie poddano ją gruntownym testom pod kątem zgodności z wynikami analizy polisomnograficznej (PSG), która jest uznana za najwyższy standard w diagnostyce snu.

Zaawansowane monitorowanie snu
Dane gromadzone przez czujniki są przetwarzane przy użyciu zaawansowanych algorytmów, działających w oparciu o specjalistyczną wiedzę w zakresie analizy snu.

Monitorowanie cykli snu
Dokładna analiza cykli snu umożliwia ocenę stopnia regeneracji organizmu w nocy.
- sen głęboki
Podczas głębokiego snu spowalnia się oddech i rozluźniają się mięśnie. Ta faza umożliwia regenerację po wysiłku fizycznym. Jest również wyjątkowo ważna dla zdolności uczenia się i pamięci – w jej trakcie mózg konsoliduje i przetwarza informacje, które przyswoił w ciągu dnia.
- REM
Większość snów ma miejsce właśnie w tej fazie. Jedną z funkcji snu w fazie REM jest też porządkowanie emocji. W tej fazie również odbywa się konsolidacja pamięci.

- sen lekki
Najmniej regenerujący etap snu, ale ważny z punktu fizjologicznego. Podczas tej fazy najłatwiej się obudzić.

Ocena snu
Mata Sleep Analyzer ocenia sen pod kątem 6 wskaźników – czasu trwania snu, regeneracji, przerw, regularności, czasu potrzebnego na zaśnięcie. Odpowiednie kolory przy każdym z nich od razu informują o tym, który parametr wymaga poprawy.
Sposób oceny snu został opracowany przez lekarzy na podstawie specjalnego algorytmu, który odzwierciedla fizjologiczne znaczenia każdego parametru dla organizmu.

Stałe monitorowanie tętna
Sleep Analyzer mierzy tętno podczas całego snu. Wskaźnik ten informuje czy faza głębokiego snu jest wystarczająco długa oraz o wpływie stylu życia na zdrowie serca. Odpowiednie kolory od razu informują czy wyniki są prawidłowe, a w przypadku pomiarów odbiegających od normy wyświetlane są porady zdrowotne.

Wykrywanie chrapania
Dzięki Sleep Analyzer poznasz liczbę epizodów chrapania oraz czas ich trwania. Wzorce chrapania zostały opracowane na podstawie specjalnych algorytmów wykluczających dźwięki otoczenia, takie jak odgłosy pralki, przejeżdżających samochodów czy wibracje telefonu komórkowego. Sleep Analyzer odróżni także chrapanie partnera i nie uwzględni go w pomiarach.


Diagnozowanie bezdechu sennego potwierdzone certyfikatem medycznym
Bezdech senny to poważna i niebezpieczna dolegliwość, o której często nie wiemy. Powoduje zmęczenie i może mieć bardzo poważne konsekwencje zdrowotne – wysokie ciśnienie, zaburzenia rytmu serca, udary mózgu i niewydolność serca. Szacuje się, że bezdech senny ma 1 na 5 osób dorosłych, a 80% z nich nie zdaje sobie z tego sprawy.
Sleep Analyzer monitoruje intensywność zaburzeń oddychania analizując czynność klatki piersiowej i serca. W ten sposób wykrywane są przerwy w oddychaniu charakterystyczne dla bezdechu sennego. Jego nasilenie jest określane zgodnie z klasyfikacją Amerykańskiej Akademii Medycyny Snu jako niskie, łagodne, umiarkowane lub ciężkie.


Po prostu zaśnij
Wystarczy umieścić Sleep Analyzer pod materacem i skonfigurować ją w kilku prostych krokach w aplikacji. Nie musisz robić nic więcej, aby zaraz po przebudzeniu znaleźć w aplikacji wszystkie ważne dla Twojego zdrowia informacje.
Wygodnie
Sleep Analyzer to pierwsze na świecie rozwiązanie, które umożliwia uzyskanie laboratoryjnych wyników podczas monitorowania snu w domu, bez potrzeby zakładania niewygodnych urządzeń.
Bez WiFi podczas snu
Połączenie WiFi jest automatycznie wyłączane po wykryciu Twojej obecności i włączane od razu po tym jak wstaniesz.
Kompatybilna z większością materacy
Mata może być używana z większością rodzajów materacy o różnej grubości – sprężynowymi, lateksowymi, piankowymi i termoelastycznymi. Będzie działać zarówno pod materacem położonym na listewkach, jak i na podłodze.

Dokumentacja medyczna zawsze pod ręką
Każdego dnia Sleep Analyzer dostarcza komplet dokładnych danych i przydatnych informacji dotyczących Twojego zdrowia.
Obudź się i sprawdź, jak spałeś
Jak tylko wstaniesz z łózka, Sleep Analyzer natychmiast zsynchronizuje wszystkie dane z Twoim kontem w aplikacji Health Mate. Dokładne i jasne do zrozumienia dane pozwolą Ci szybko odkryć jak poprawić jakość Twojego snu.
Dokumentacja medyczna
Aplikacja Health Mate przechowuje wszystkie dane dotyczące Twojego zdrowia, możesz je w każdej chwili przesłać do lekarza lub pokazać podczas wizyty.

SPECYFIKACJA TECHNICZNA
Kompatybilność: iOS (iOS 12 i wyżej), Android (8.0 i wyżej). Mata Withings Sleep nie może być uruchomiona z poziomu komputera.
Łączność: Wi-Fi 2.4 GHz b/g/n WEP/WPA/WPA2. Do instalacji wymagany jest Bluetooth 4.0.
Waga i wymiary: 637x190x5mm, 350 g.
Źródło zasilania: Zasilacz 5V 1A USB.
W zestawie: mata Sleep Analyzer, adapter USB, krótka instrukcja instalacji, aplikacja Health Mate.
WITHINGS SAS
WSM02-Analyzer-All-EU/UK
23 dostępnych

Specyficzne kody

Te produkty mogą Ci się również spodobać