Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

zamknij
Withings Thermo - termometr z technologią HotSpot Sensor™ Wyrób medyczny
  • Withings Thermo - termometr z technologią HotSpot Sensor™ Wyrób medyczny
  • Withings Thermo - termometr z technologią HotSpot Sensor™ Wyrób medyczny
Kod produktu: SCT01-All-Inter Kod EAN: 3700546702464

Withings Thermo - termometr z technologią HotSpot Sensor™ Wyrób medyczny

522,75 zł
Dostępny w magazynie

Produkt z oficjalnej Polskiej dystrybucji, posiada 24 miesiące gwarancji

 

Bezpieczne zakupy i płatności

 

Szybka dostawa kurierem lub do paczkomatów

 

14 dni na wymianę lub zwrot produktu

Withings Thermo - termometr z technologią HotSpot Sensor™ Wyrób medyczny

Pierwszy, tak innowacyjny termometr.
Pomiar temperatury jeszcze nigdy nie był tak szybki i tak łatwy. Bezkontaktowy i prosty w obsłudze termometr zapewnia dokładne wyniki dzięki 16 czujnikom na podczerwień, a możliwość obsługi WiFi pozwala na przesyłanie pomiarów do dedykowanej aplikacji.

Prostszy, lepszy sposób na zmierzenie temperatury
Używając tradycyjnych termometrów musisz wybierać między wygodą a dokładnością i nie masz możliwości śledzenia stanu zdrowia całej rodziny. Thermo to innowacyjny termometr od Withings, który stanowi prawdziwy przełom na rynku urządzeń mierzących temperaturę. Rewolucyjna technologia HotSpotSensor™ umożliwia dokonanie pomiaru jednym gestem i gwarantuje, że będzie on maksymalnie dokładny.

Wysoka dokładność
Thermo dokonuje pomiaru temperatury tętnicy skroniowej, uważa się to miejsce za najlepsze do wykrycia zmian temperatury.

Bez bałaganu, bez zamieszania
Proste i szybkie skanowanie skroni nie wymaga kontaktu ze skórą, pozwala to uniknąć jakiegokolwiek kontaktu z woskowiną, śliną czy innymi płynami ustrojowymi, dlatego stanowi najbardziej higieniczny sposób mierzenia temperatury.

Natychmiastowe wyniki
Odczyt temperatury pojawi się na urządzeniu wraz z kolorową diodą LED informującą, czy temperatura jest normalna, podwyższona lub wysoka w zależności od wieku użytkownika.

Wiedź, kiedy reagować
Termometr przeprowadza automatyczną synchronizację z aplikacją Thermo za pomocą Wi-Fi lub Bluetooth. W oparciu o wiek, historię gorączki i objawy, aplikacja Thermo zapewnia zaawansowane porady zdrowotne. Dzięki współpracy z Boston Children’s Hospital masz dostęp do dodatkowych informacji.

Kompleksowy dziennik zdrowia
Oprócz śledzenia temperatury i objawów możesz w dodawać notatki z ważnymi informacjami, np. nazwami wziętych leków lub objawów. Pomaga to sprawdzić, czy leczenie jest skuteczne i pozwala uzyskać pełną historię, którą można pokazać lekarzowi podczas wizyty, aby ułatwić mu diagnozę.

Dla całej rodziny
Thermo obsługuje do 8 użytkowników. Po przypisaniu pomiaru do użytkownika, informacja wyświetli się we właściwym profilu dedykowanej aplikacji.

SPECYFIKACJA
Kompatybilność: iOS 8 i wyżej: iPhone (4S i wyżej iPod touch 5G i wyżej), Android 5.0 i wyżej.
Łączność: Wi-Fi b/g/n 2.4 Ghz (WEP, WPA, WPA2-personal encryptions) Bluetooth Smart Ready.
Dokładność kliniczna: ±0.2°C (±0.4°F).
Zakres temperatur: 35°C - 43.2°C (95°F - 109.8°F).
Rezolucja: 0.1°C / 0.1°F.
Urządzenie: Długość: 116 mm, średnica: 33.2 mm, waga: 75 g (z bateriami).
Zakres temperatur oraz wilgotności względnej przy użytkowaniu: Temperatura: 10°C - 40°C (50°F - 104°F) Wilgotność: pomiędzy 15% i 95%.
Zakres temperatur oraz wilgotności względnej przy przechowywaniu: Temperatura: -25°C to +55°C (-13°F to 131°F) Wilgotność: pomiędzy 15% i 95%.
Sensor: Thermopile array sensor (czujniki podczerwieni).
Zasilanie: 2x 1.5V LR03 AAA baterie alkaliczne.
Wyświetlacz: 20x5 LEDs matrycowy wyświetlacz, dotykowy i przycisk.
W zestawie: Withings Thermo (do 8 kont użytkowników), baterie 2x AAA (już zainstalowane), ochronna nasadka, darmowa aplikacja Thermo.

Wymiary w opakowaniu: 18x11,4x4,3 cm
Waga: 0,24 kg
Gwarancja: 24 miesiące
WITHINGS SAS
SCT01-All-Inter
4 dostępnych

Specyficzne kody

Te produkty mogą Ci się również spodobać