Withings Health Mate

Aplikacja fitness, tracker aktywności i zdrowia

Withings Health Mate to najlepszy sposób na śledzenie aktywności, snu, wagi i nie tylko. Zobaczysz trendy, postępy i skorzystasz z coachingu, który pomoże Ci się doskonalić w miarę upływu czasu. Niezależnie od celu zdrowotnego znajdziesz wsparcie w aplikacji Health Mate.

Bądź bardziej aktywny

Śledzenie aktywności

Dowiedz się, na czym stoisz i zainspiruj się, aby się więcej ruszać: aktywuj śledzenie kroków w telefonie w aplikacji Health Mate lub na zegarku Withings. Możesz nawet podłączyć swoją ulubioną aplikację partnerską: dane można pobierać z Apple Health, S-Health i innych.

Wyznaczanie celów

Możesz ustawić dzienny cel kroków, a następnie przydzielić tygodniowe cele związane z aktywnością, aby być na bieżąco. Chcesz tańczyć przynajmniej raz w tygodniu i grać w tenisa dwa razy w tygodniu? Łatwo to ustawić, a następnie zostać nagrodzonym, gdy osiągniesz swoje cele.

Tabele wynikow i odznaki

Połącz się z przyjaciółmi i rodziną, aby poznać definicję zdrowej rywalizacji. Spodoba ci się oglądanie rankingów i zostaniesz nagrodzony za swoje postępy. Ponadto nasze dane pokazują, że ludzie, którzy rzucają wyzwanie jednemu lub więcej znajomym w tabeli liderów aplikacji Health Mate, ruszają się o 25% więcej!

Raporty z treningów

Po treningu uzyskaj pełny raport o swojej aktywności: Strefy tętna, czas trwania, spalone kalorie, poziom sprawności za pomocą VO2Max i ścieżki GPS.

*Uwaga: niektóre funkcje treningowe działają tylko ze Steel HR lub Steel HR Sport

Miej kontrolę nad swoją wagą

Wyznaczaj trendy

Zwykłe wchodzenie na wagę może być potężnym motywatorem. Nasze dane pokazują, że ludzie, którym zależy na utracie wagi, którzy ważą się codziennie, tracą średnio 4 razy więcej wagi niż ci, którzy tego nie robią.

Śledź rozwój swojego dziecka

Od upewnienia się, że dziecko jest odpowiednio odżywiane podczas karmienia piersią, po zwykłe kontrolowanie przyrostu masy ciała między wizytami lekarskimi, tryb dziecka pomaga rodzicom i opiekunom monitorować i śledzić wagę dziecka, po prostu wchodząc na wagę, trzymając je w ramionach.

Wsparcie podczas ciąży

Przyszłe matki mogą aktywować śledzenie ciąży, aby łatwo śledzić przyrost masy ciała i wiedzieć, czy są na dobrej drodze. Na każdym etapie dostępne są również treści sprawdzane przez położników, więc przyszłe mamy wiedzą jeszcze więcej o tym, czego się spodziewać.

Oceń swój sen

Ruchy podczas snu

Dowiedź się co dzieje się, gdy śpisz, z dogłębnymi cyklami snu lekkiego i głębokiego, a także z przerwami w śnie, aby poczuć się wypoczętym i poprawić długoterminowe zdrowie.

Ocena snu

Każdego ranka uzyskaj wynik snu w aplikacji Health Mate i poznaj parametry, które wpływają na jakość snu.

Funkcja Smart Wake Up

Obudź się w optymalnym momencie cyklu snu, aby czuć się wypoczętym i gotowym na cały dzień. Współpracuje ze zgodnym zegarkiem Withings.

Otrzymuj najważniejsze informacje

Ciśnienie krwi

Uzyskaj obraz ogólnego stanu układu krążenia lub monitoruj nadciśnienie. Wyniki oznaczone kolorami i pełna historia pomogą Ci określić, na czym stoisz. Aplikacja umożliwia również łatwe udostępnianie wyników lekarzowi.

Temperatura

Jeśli korzystasz z Thermo, naszego inteligentnego termometru, aplikacja będzie śledzić historię temperatur dla maksymalnie 8 użytkowników. Możesz także śledzić objawy i leki, uzyskiwać porady, dodawać przypomnienia i udostępniać wyniki swojemu lekarzowi.

Oczyść swój umysł

Medytacja na żądanie

Petit BamBou oznacza „mały bambus” i jest również wiodącą aplikacją medytacyjną we Francji. Withings oferuje ten bezpłatny program bezpośrednio w Health Mate, aby wprowadzić Cię w specjalistyczne techniki relaksacji i uważności.

Poczuj się lepiej

Wykazano, że medytacja ma wiele korzyści zdrowotnych, w tym zmniejszenie lęku, poprawę jakości snu i zwiększoną samoświadomość.