Thermo

449,00 zł

Najgorętszy termometr na rynku

Kolorowy wskaźnik temperatury

Nie wymaga kontaktu ze skórą

Do 8 użytkowników

Do 2 lat pracy na baterii

Synchronizacja Wi-Fi

Najłatwiejszy sposób mierzenia temperatury

Thermo zmienia zasady gry. Teraz szybkim i prostym gestem, bezdotykowo zmierrzysz temperaturę i automatycznie zapiszesz wynik w bezpłatnej aplikacji Thermo dostępnej dla systemów iOS i Android. W aplikacji możesz śledzić odczyty temperatury, ustawiać przypomnienia oraz wprowadzać powiązane objawy i leki, aby uzyskać porady bezpośrednio na swoim smartfonie.

Bezbłednie dokładny

Mierz temperaturę z tętnicy skroniowej, uważanej za idealne miejsce do wykrywania zmian temperatury, ponieważ krążąca tam krew pochodzi z rdzenia ciała. 16 czujników podczerwieni wykonuje ponad 4000 pomiarów — to rewolucyjna technologia którą nazywamy technologią czujników HotSpot.

Nie wymaga kontaktu ze skórą

Dokonuj pomiarów temperatury do 1 cm od swojego ciała. W przeciwieństwie do innych termometrów, Thermo nie musi mieć kontaktu z płynami ustrojowymi, takimi jak ślina, pot czy woskowina. Jest to najbardziej higieniczny sposób mierzenia temperatury, ponieważ Thermo nie musi być czyszczony pomiędzy każdym pomiarem.

Natychmiastowe informacje

Odczyty wyświetlają się na urządzeniu wraz z kolorowym wskaźnikiem LED, który informuje, czy temperatura jest normalna, podwyższona lub wysoka w zależności od wieku użytkownika.

Pełna wygoda

W przeciwieństwie do tradycyjnych metod nie trzeba się rozbierać, a dziecko nic nie czuje.

Pomiary w dzień i w nocy

Pomiar przy wyłączonym świetle pozwala dziecku spać, jednocześnie kontrolując temperaturę.

Samodzielne pomiary

Łatwy i komfortowy sposób mierzenia temperatury. Thermo wibruje dwa razy, gdy odczyt jest kompletny