Sleep

699,00 zł

Potężne możliwości wykrywania

Sleep rejestruje i oblicza parametry w czasie rzeczywistym, aby zrozumieć Twój sen i dostarczyć dokładnych danych dotyczących Twojego zdrowia.

Tętno

Z każdym uderzeniem, Twoje serce napędza mechaniczną falę przez twoje ciało, która jest stale mierzona z dużą precyzją przez czujnik pneumatyczny.

Oddychanie

Sleep filtruje ruch, aby wyodrębnić tempo oddychania przez całą noc.

Ruch

Ruchy twojego ciała generują fale mechaniczne, które są wychwytywane przez czujnik pneumatyczny.

Starannie skalibrowany.

Dogłębnie przetestowany.

Analizator snu został opracowany we współpracy z lekarzami z Hôpital Béclère w Paryżu i dokładnie przetestowany pod kątem danych uzyskanych za pomocą analizy polisomnograficznej (PSG), będącej złotym standardem w diagnostyce snu.

Śledzenie cykli snu

Zapobiegaj nadcisnieniu

BPM Core zapewnia dokładne pomiary skurczowego i rozkurczowego ciśnienia krwi. Pomiar ciśnienia krwi w domu za pomocą BPM Core może również pomóc w uniknięciu zespołu białego fartucha, wykryciu nadciśnienia maskowanego i leczeniu nadciśnienia nocnego. Po każdym pomiarze zobaczysz czytelną, oznaczoną kolorami informację zwrotną, opartą na zaleceniach Europejskiego Towarzystwa ds. Nadciśnienia.

Ocena snu

Wykryj migotanie przedsionków

BPM Core rejestruje EKG klasy medycznej dzięki 3 elektrodom: 2 w mankiecie i jednej w stalowej rurce trzymanej podczas pomiaru. Dane są wyświetlane na żywo na urządzeniu i wysyłane do aplikacji, więc w przypadku wystąpienia objawów migotania przedsionków zobaczysz natychmiastową informację zwrotną.

Ciągłe monitorowanie tętna

Wykryj wady zastawek serca

Po umieszczeniu obok klatki piersiowej podczas pomiaru precyzyjny czujnik dźwięku stetoskopu cyfrowego może wykryć określone częstotliwości tonu serca, które odpowiadają otwieraniu i zamykaniu zastawek. Wykorzystując te dźwięki, nasza zastrzeżona sztuczna inteligencja, opracowana we współpracy z kardiologami i przeszkolona przy użyciu tysięcy rejestrów prawdziwych dźwięków serca, może wykryć potencjalne zaburzenia.

Wykrywanie chrapania

Użyj BPM Core, aby lepiej radzić sobie z nadciśnieniem i sprawdzać skuteczność swojego leczenia. Wystarczy kilka dotknięć ekranu smartfona, aby udostępnić pomiary lekarzowi*, w tym historię ciśnienia krwi i zapisy EKG.

Wykrywanie bezdechu sennego z medyczną dokładnością

Szacuje się, że 1 na 5 dorosłych cierpi na obturacyjny bezdech senny, a 80% z nich nie zdaje sobie sprawy, że cierpi z tego powodu. Jest to stan niezdiagnozowany, ale poważny.

Bezdech senny powoduje zmęczenie i może mieć bardzo poważne konsekwencje zdrowotne, w tym wysokie ciśnienie krwi, arytmie, udary i niewydolność serca.

Dane na wyciągnięcie ręki

Każdego dnia Sleep dostarcza dokładnych danych i praktycznych informacji.

Pasuje do wszystkich pozycji snu

Sleep precyzyjnie zarejestruje Twoje parametry życiowe w nocy, bez względu na to, jak śpisz.

Nie wymaga ładowania

Po prostu podłącz kabel zasilający — to wszystko.

Zdrowe relacje

Health Mate jest kompatybilny z Apple Watch, Apple Health i ponad 100 najlepszymi aplikacjami zdrowotnymi i fitnessowymi.

Bezpłatne i bezpieczne przechowywanie danych

Uzyskaj nieograniczony dostęp i pełną kontrolę nad swoimi danymi bez dodatkowych kosztów — na zawsze. Dane są przechowywane na bezpiecznych serwerach i nigdy nie są udostępniane stronom trzecim.

Smart home

Twórz scenariusze automatyki domowej po prostu wchodząc i wychodząc z łóżka. Dzięki integracji IFTTT, Sleep Analyzer może działać jako przełącznik do sterowania oświetleniem, termostatem i nie tylko, dzięki czemu możesz poprawić środowisko snu i mieć zdrowszy sen.