BPM Connect

599,00 zł

Najmądrzejszy ciśnieniomierz.

Łatwy w użytkowaniu

Po pobraniu aplikacji Withings wystarczy nacisnąć jedyny przycisk na obudowie, aby sparować ciśnieniomierz – raz na zawsze. Po sparowaniu wystarczy nacisnąć ten sam przycisk, aby wykonać pomiar.

Łatwy do zrozumienia

W przeciwieństwie do większości ciśnieniomierzy, których ekrany są przeładowane informacjami, BPM Connect wyświetla odczyty za pomocą dużych i prosto oświetlonych diod LED. Wskaźniki oznaczone kolorami ułatwiają również zrozumienie wartości ciśnienia krwi.

Łatwy do przenoszenia

Ten inteligentny ciśnieniomierz składa się tylko z jednego elementu, a jego miękki mankiet umożliwia szybki i bezproblemowy transport.

Łatwo go pokochać

Zaprojektowane w Paryżu urządzenie jest nowoczesne i minimalistyczne oraz wykonane z wysokiej jakości miękkiej tkaniny, aby zapewnić idealne dopasowanie i wygodne pomiary po napompowaniu.

Dokładność potwierdzona klinicznie

Zdrowie na wyciągnięcie ręki

BPM Connect synchronizuje się przez Wi-Fi i Bluetooth z bezpłatną aplikacją Withings Health Mate, dostępną na iOS lub Androida.

Automatyczne zapisywanie pomiarów w aplikacji

Jeśli masz nadciśnienie lub po prostu chcesz wiedzieć, na czym stoisz, BPM Connect zapewnia łatwy sposób przeglądania trendów i udostępniania wszystkich pomiarów lekarzowi, aby utrzymać ciśnienie krwi pod kontrolą.

Przejrzyste pomiary

Łatwe do zrozumienia wyniki dzięki jasnym informacjom zwrotnym opartym na zaleceniach Europejskiego Towarzystwa Nadciśnienia Tętniczego (UE) i Amerykańskiego Towarzystwa Kardiologicznego (USA).

Śledź swoje trendy

Możliwość przeglądania trendów tygodniowych, miesięcznych lub rocznych zapewnia pełen przegląd zmian ciśnienia krwi.

Łatwe udostępnianie informacji lekarzowi

Wystarczy kilka kliknięć w smartfonie, aby udostępnić pomiary lekarzowi lub trenerowi zdrowia.

Połącz się z ponad 100 aplikacjami

Wykorzystuj pomiary wagi w swoich ulubionych aplikacjach i programach fitness.

Technologia, której możęsz zaufać

Firma Withings wprowadziła na rynek pierwszy na świecie inteligentny ciśnieniomierz w 2011 roku. Ponad 10 lat rozwoju, tysiące opinii użytkowników i zaawansowane badania pozwoliły nam zaoferować ciśnieniomierz o wyjątkowej niezawodności i trwałości.

Wi-Fi ma znaczenie

Funkcja Wi-Fi BPM Connect oznacza, że nie musisz mieć przy sobie telefonu podczas wykonywania pomiaru, ponieważ odczyty są synchronizowane automatycznie za pośrednictwem domowej sieci Wi-Fi. Porównaj to z wieloma innymi ciśnieniomierzami, które oferują tylko połączenie Bluetooth.

Wskaźnik nieprawidłowego pomiaru

Aby zagwarantować, że pomiary są jak najdokładniejsze, BPM Connect ostrzeże użytkownika, jeśli mankiet nie zostanie prawidłowo zaciśnięty lub jeśli wykryto mówienie/ruch.

Bateria do ponownego naładowania

BPM Connect ładuje się przez micro-USB i działa do 6 miesięcy na jednym ładowaniu.

Mankiet o szerokim zakresie regulacji

Jeden rozmiar dla wszystkich.: Mankiet został zaprojektowany tak, aby pasował do obwodu ramienia od 9 do 17 cali (22 cm - 42 cm), zapewniając jednocześnie dokładne pomiary.

Łatwy w transporcie

BPM Connect jest wystarczająco kompaktowy, aby zmieścić się małej torbie podróżnej, dzięki czemu możesz regularnie sprawdzać ciśnienie krwi bez względu na to, gdzie jesteś.

Najważniejsze cechy
Do 6 miesięcy na baterii
Natychmiastowe wyniki na urządzeniu i w aplikacji mobilnej
Pomiar ciśnienia krwi
Pomiar tętna
Synchronizacja Wi-Fi i Bluetooth
Udostępnij lekarzowi (tylko iOS)