Body Cardio

619,00 zł
Kolor

Mądra waga.

Mądrzejszy ty.

Pomiar wagi
Pomiar BMI
Trendy wagowe
Prognoza pogody

Wbudowany elektrokardiogram

Zależnie od stylu życiatTętnice mogą starzeć się wolniej lub szybciej. Nasz unikalny algorytm, opracowany w oparciu o lata badańW, szacuje wiek Twoich tętnic, aby zapewnić wyraźniejszy obraz ogólnego stanu zdrowia Twojego układu sercowo-naczyniowego.

Wiek naczyniowy jest wskaźnikiem uznawanym przez społeczność naukową: jeśli twój wiek naczyniowy jest oceniany jako znacznie wyższy niż wiek metrykalny, możesz być bardziej narażony na rozwój choroby naczyniowej w późniejszym życiu.

Istnieje kilka rzeczy, które mogą pomóc w spowolnieniu starzenia się układu naczyniowego. Zdrowa dieta, codzienne ćwiczenia i pozytywne relacje działają wspólnie, aby zapewnić wolniejsze starzenie się naczyń. Jednak niezdrowa żywność, ciągły stres, palenie i inne czynniki fizyczne/psychiczne mogą zwiększyć tempo starzenia się układu naczyniowego.

Poznaj stan swoich tętnic

Pełna analiza kompozycji ciała

Podczas gdy wiele osób skupia się tylko na wadze, pełny skład ciała pomaga dowiedzieć się, co składa się na tę liczbę, dzięki czemu możesz dokładnie określić swoje cele.

Masa mięśniowa

Mięśnie są gęstsze niż tłuszcz, więc u ludzi , którzy regularnie ćwiczą i zauważają wzrost wagi, może to być spowodowane dodaniem beztłuszczowej tkanki mięśniowej, a nie tłuszczu.

Masa tłuszczowa

Twoje ciało potrzebuje tłuszczu, ale jego nadmiar może być czynnikiem do rozwoju chorób serca, cukrzycy typu 2 i wysokiego ciśnienia krwi. Zrozumienie związku wagi z tkanką tłuszczową daje przewagę na drodze do lepszego zdrowia.

Woda

Dobre nawodnienie może pomóc poprawić koncentrację, wyniki sportowe i ogólne samopoczucie. Ponadto monitorowanie całkowitej ilości wody w organizmie, zarówno przed, jak i po aktywności fizycznej może pomóc określić, ile wody zostało utracone, aby sportowcy mogli w pełni nawodnić organizm.

Masa kostna

Masa kostna może nie różnić się znacznie w krótkich okresach czasu, ale ważne jest śledzenie zmian masy kostnej w dłuższej perspektywie.

Twój partner w codziennym życiu

Dzięki dedykowanym programom i trybom Body zostało zaprojektowane tak, aby dostarczać dokładnych i odpowiednich informacji dostosowanych do Twojego profilu i etapu życia.

Tryb ciąży

Uzyskaj wsparcie podczas ciąży dzięki opracowanym przez położników poradom zdrowotnym i spersonalizowanemu śledzeniu wagi.

Tryb dziecka

Tryb dziecka umożliwia rodzicom łatwe prowadzenie dokładnego dziennika rozwoju dziecka, po prostu wchodząc na wagę, trzymając dziecko w ramionach.

Tryb sportowy

Sportowcy zazwyczaj mają inny typ ciała, który wymaga określonego algorytmu kalkulacji masy tłuszczowej. Aktywując ten tryb, upewniasz się, że otrzymujesz najdokładniejsze dane dotyczące składu ciała.

Stworzony, by motywować

Body synchronizuje się z aplikacją Health Mate, pozwala pokazać trendy, spostrzeżenia i śledzić odżywianie, aby spojrzeć na spożycie kalorii z odpowiedniej perspektywy.

Śledź trendy swojej wagi

obserwuj rzeczywisty wpływ najmniejszych zmian w Twojej diecie i treningu, aby zawsze być na dobrej drodze.

Porady szyte na miarę

Znajomość swojej wagi jest dobra, wiedza o tym, jak ją interpretować, jest lepsza. Health Mate podkreśla dane szczególnie istotne dla twojego zdrowia i wzbogaca je o ich naukową interpretację.

Proaktywne ustalanie celów

Wybierz wagę, która Cię pozna z biegiem czasu. Body pomaga realizować cele i automatycznie dostarcza raporty z postępów.

Połącz się z ponad 100 aplikacjami

Wykorzystuj pomiary wagi w swoich ulubionych aplikacjach i programach fitness.

Technologia, której możęsz zaufać

Withings wynalazł inteligentną wagę. Dwanaście lat rozwoju, tysiące opinii użytkowników i zaawansowane badania pozwoliły nam zaoferować wagę o wyjątkowej niezawodności, łatwości użytkowania i trwałości.

Wi-Fi ma znaczenie

Wiele konkurencyjnych wag nie ma Wi-Fi, co oznacza, że telefon musi być w pobliżu. Gdy Withings Body jest podłączony do Wi-Fi, każde ważenie pojawia się automatycznie w aplikacji Health Mate. Dzięki historii dostępnej 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu wzmacniaj pozytywne zachowania i koncentruj się na swoich celach. Współpracuje z Apple Health. Jeśli brakuje Ci Wi-Fi, dostępna jest również synchronizacja Bluetooth.

Kontrola położenia

Body dostosowuje swoje pomiary na podstawie lokalizacji Wi-Fi, aby skompensować grawitację. Ponadto nasza opatentowana technologia wspomagania pozycjonowania Position Control pomaga łatwo wyśrodkować wagę dzięki wizualnym wskazówkom na ekranie..

Automatyczna identyfikacja użytkownika

Body automatycznie rozpoznaje do 8 różnych użytkowników bez żadnych działań z Twojej strony, nawet przy bardzo małych różnicach w wadze.

Dokładnośc pomiarów

Body zapewnia bardzo dokładne i powtarzalne pomiary do 0,1 kg

Bateria na rok

Body działa do 12 miesięcy dzięki czterem bateriom AAA dołączonym do zestawu.

Najważniejsze cechy
Akumulator
Analiza składu ciała
Do 8 użytkowników
Do 12 miesięcy pracy na jednym ładowaniu
Pomiar prędkości fali tętna
Pomiar tętna
Pomiar wagi i BMI
Wi-Fi + Bluetooth

Specyficzne kody

ean13
3700546704451