Body+

449,00 zł
Obecnie brak na stanie

Mądra waga.

Mądrzejszy ty.

Pomiar wagi
Pomiar BMI
Trendy wagowe
Prognoza pogody

Pełna analiza kompozycji ciała

Podczas gdy wiele osób skupia się tylko na wadze, pełny skład ciała pomaga dowiedzieć się, co składa się na tę liczbę, dzięki czemu możesz dokładnie określić swoje cele.

Masa mięśniowa

Mięśnie są gęstsze niż tłuszcz, więc u ludzi , którzy regularnie ćwiczą i zauważają wzrost wagi, może to być spowodowane dodaniem beztłuszczowej tkanki mięśniowej, a nie tłuszczu.

Masa tłuszczowa

Twoje ciało potrzebuje tłuszczu, ale jego nadmiar może być czynnikiem do rozwoju chorób serca, cukrzycy typu 2 i wysokiego ciśnienia krwi. Zrozumienie związku wagi z tkanką tłuszczową daje przewagę na drodze do lepszego zdrowia.

Woda

Dobre nawodnienie może pomóc poprawić koncentrację, wyniki sportowe i ogólne samopoczucie. Ponadto monitorowanie całkowitej ilości wody w organizmie, zarówno przed, jak i po aktywności fizycznej może pomóc określić, ile wody zostało utracone, aby sportowcy mogli w pełni nawodnić organizm.

Masa kostna

Masa kostna może nie różnić się znacznie w krótkich okresach czasu, ale ważne jest śledzenie zmian masy kostnej w dłuższej perspektywie.

Twój partner w codziennym życiu

Dzięki dedykowanym programom i trybom Body zostało zaprojektowane tak, aby dostarczać dokładnych i odpowiednich informacji dostosowanych do Twojego profilu i etapu życia.

Tryb ciąży

Uzyskaj wsparcie podczas ciąży dzięki opracowanym przez położników poradom zdrowotnym i spersonalizowanemu śledzeniu wagi.

Tryb dziecka

Tryb dziecka umożliwia rodzicom łatwe prowadzenie dokładnego dziennika rozwoju dziecka, po prostu wchodząc na wagę, trzymając dziecko w ramionach.

Tryb sportowy

Sportowcy zazwyczaj mają inny typ ciała, który wymaga określonego algorytmu kalkulacji masy tłuszczowej. Aktywując ten tryb, upewniasz się, że otrzymujesz najdokładniejsze dane dotyczące składu ciała.

Stworzony, by motywować

Body synchronizuje się z aplikacją Health Mate, pozwala pokazać trendy, spostrzeżenia i śledzić odżywianie, aby spojrzeć na spożycie kalorii z odpowiedniej perspektywy.

Śledź trendy swojej wagi

obserwuj rzeczywisty wpływ najmniejszych zmian w Twojej diecie i treningu, aby zawsze być na dobrej drodze.

Porady szyte na miarę

Znajomość swojej wagi jest dobra, wiedza o tym, jak ją interpretować, jest lepsza. Health Mate podkreśla dane szczególnie istotne dla twojego zdrowia i wzbogaca je o ich naukową interpretację.

Proaktywne ustalanie celów

Wybierz wagę, która Cię pozna z biegiem czasu. Body pomaga realizować cele i automatycznie dostarcza raporty z postępów.

Połącz się z ponad 100 aplikacjami

Wykorzystuj pomiary wagi w swoich ulubionych aplikacjach i programach fitness.

Najważniejsze cechy
Analiza składu ciała
Baterie w zestawie
Do 8 użytkowników
Do 18 miesięcy pracy na baterii
Pomiar wagi i BMI
Wi-Fi + Bluetooth

Specyficzne kody

ean13
3700546702396