Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

zamknij
Kod produktu: SXPK050 Kod EAN: 875720001978

Datacolor SpyderX Photo Kit - profesjonalny zestaw do kalibracji monitorów

1 499,00 zł
Dostępny w magazynie

Produkt z oficjalnej Polskiej dystrybucji, posiada 24 miesiące gwarancji

 

Bezpieczne zakupy i płatności

 

Szybka dostawa kurierem lub do paczkomatów

 

14 dni na wymianę lub zwrot produktu

Datacolor SpyderX Photo Kit - profesjonalny zestaw do kalibracji monitorów

W zestawie SpyderX Photo Kit użytkownik znajdzie wszystko to, co jest potrzebne do optymalizacji kolorystycznej zdjęć zapakowane w poręczne pudełko. Precyzyjne odwzorowanie kolorów i detali – od ujęcia do postprodukcji.

 

W zestawie:


Poznaj SpyderX – Kalibracja nigdy nie była szybsza, dokładniejsza i prostsza

 

Datacolor SpyderX PRO - kalibrator do monitorów do zaawansowanych zastosowań.

 

 

Użytkownik ma możliwość kalibracji wszystkich typów monitorów: CCFL, LED (szeroko i wąsko gamutowych), OLED, Retina Display w komputerach stacjonarnych i przenośnych. Kalibrator ma czujnik mierzący poziom oświetlenia stanowiska pracy, mający wpływ na postrzeganie kolorów przez użytkownika (zakres zaawansowany). Proces kalibracji trwa około 2 minut. Po kalibracji istnieje możliwość porównania obrazów sprzed i po kalibracji. Licencja pozwala na instalację oprogramowania na jednym stanowisku i kalibrację wielu monitorów podłączonych do niego. Oprogramowanie, za pomocą podpowiedzi, przeprowadza użytkownika w automatyczny sposób przez cały proces kalibracji.

INTUICYJNE OPROGRAMOWANIE

Niezależnie, czy poszukujesz urządzenia do szybkiej kalibracji czy rozwiązania, które umożliwia szereg regulacji koniecznych do stworzenia spersonalizowanego profilu, SpyderX ma w swojej ofercie takie produkty, a ich dodatkowym atutem jest łatwa obsługa. SpyderX Pro oferuje możliwość kalibracji jednym kliknięciem lub możliwość skorzystania asystenta kalibracji, który krok po kroku przeprowadzi Cię przez cały proces.

 

POMIARY OŚWIETLENIA W POMIESZCZENIU

SpyderX ma wbudowany czujnik, który może mierzyć poziom oświetlenia w pomieszczeniu w ciągu dnia pracy, pozwalając dostosować jasność i kontrast obrazu do zmieniających się warunków, tak by były na idealnym poziomie. Oprogramowanie informuje o konieczności ponownej kalibracji lub czyni to w sposób automatyczny, korzystając ze spersonalizowanych profili skorelowanych z poziomem oświetlenia. SpyderX Pro ma 5 poziomów regulacji poziomu oświetlenia.

ZAAWANSOWANA TECHNOLOGIA

Na bazie wieloletnich badań i doświadczeń stworzono SpyderX – urządzenia działające w oparciu o całkowicie nową, dokładniejszą metodę pomiaru kolorów. Zastosowano w nich przełomowy, oparty na soczewkach autorski mechanizm przetwarzania kolorów, który cechuje wyższa czułość na światło i który wykorzystuje bardziej zaawansowane czujniki. Użytkownicy poczują znaczną różnicę w precyzji kolorów, balansie bieli czy detalach w cieniach.

 

SpyderCHCKR 24


Wzornik służy do korekcji ustawień kolorów aparatu i ułatwienia późniejszej postprodukcji w programach Adobe Lightroom®, Adobe Photoshop® czy Hasselblad Phocus®. Zawiera 24 wzorce barwne, a dołączone oprogramowanie służy do regulowania ustawień aparatu, takich jak balans bieli, czy temperatura barwowa, co wpływa na zwiększenie dynamiki kolorów.

Wzorniki są przechowywane w małym, poręcznym etui pozwalającym na łatwe ich wysunięcie. Same wzorce są wykonane na bazie pigmentów, bardzo trwałych i pozwalających na prace z nimi w najtrudniejszych warunkach.

 

SpyderCUBE

Datacolor SpyderCUBE to uniwersalne narzędzie pozwalające na uzyskanie prawidłowego balansu bieli, ekspozycji zdjęcia, odniesienia do głębokiej czerni, plików typu RAW „wywoływanych” w programach do edycji zdjęć. SpyderCUBE zawiera dedykowane pola, m.in. 2 pola wzorca bieli, 2 pola pola 18% neutralnej szarości, „czarną dziurę” (otwór pozwalający na wniknięcie do czarnej przestrzeni bryły CUB-a) jako odniesienie do absolutnej czerni oraz kulę chromowaną (na szczycie SpyderCUBE) do lokalizacji „punktów” oświetlających obiekt fotografowany i analizy pól przeeksponowanych.

SXPK050
6 dostępnych

Specyficzne kody

Te produkty mogą Ci się również spodobać