Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

zamknij

Jak schudnąć ze smartwatchem?

person Posted By: Paweł Barański list In: Porady On: comment Comment: 0 favorite Hit: 634

Ile razy każdy z nas zaczynał biegać "od jutra"?

Jak dużo aktywności fizycznych zaprzestaliśmy, bo zabrakło nam motywacji?

Każdy który próbował zmienić nawyki doskonale wie że zapał do nawet najlepszych zmian szybko ustaje. Jak nie stracić motywacji i dlaczego systematyczność jest kluczowa? 

Oto odpowiedź.

Systematyczna aktywność fizyczna zmniejsza ryzyko chorób układu krążenia.

Podczas treningu tempo pracy Twojego serca przyspiesza w trakcie wysiłku fizycznego. Jednak w pewnym momencie, po kilku minutach ćwiczeń, Twoje tętno łapie równowagę i przestaje już rosnąć. Dzieje się tak w przypadku aktywności dynamicznych, takich jak np. bieg czy jazda na rowerze. 

Zastanawiasz się jak sprawdzić swoje tętno? Nowoczesne technologie w zegarkach Withings, nie tylko pozwalają na stały monitoring pracy serca, ale również alarmują kiedy zauważą niepokojącą zmianę w twoim tętnie.

Co to oznacza w praktyce?

Twoje zdrowie jest pod kontrolą przez całą dobę Withings ScanWatch wyśle powiadomienie, gdy tylko Twoje tętno będzie nietypowe (zbyt niskie lub wysokie) oraz jeśli zostanie zarejestrowany nieregularny rytm. Wszystko za sprawą innowacyjnego algorytmu, opracowanego we współpracy z kardiologami. Zegarek na bieżąco analizuje pracę Twojego serca, nie zakłócając przy tym Twoich planów.

Dodatkowo dokumentacja medyczna jest zawsze pod ręką bo
 aplikacja Health Mate przechowuje wszystkie dane dotyczące Twojego zdrowia, możesz je w każdej chwili przesłać do lekarza lub pokazać podczas wizyty. 

Plusem zegarków withings jest fakt iż same wykrywają aktywność. Nie musisz im mówić że właśnie pływasz, w końcu to smartwatch'e!

Twoja aktywność fizyczna w aplikacji zostanie powiązana z innymi danymi i sprzętami takimi jak waga Withings https://yuwo.pl/18-inteligentne-wagi dzięki czemu masz kontrolę nie tylko nad dietą, ale również nad aktywnością fizyczną.Powróćmy do tematu motywacji, twoim najlepszym przyjacielem w walce o zdrowie jest aplikacja Health Mate, która nie tylko przechowuje i analizuje aktywność z zegarka ale również nagradza za treningi i proponuje zmianę w aktywności tak aby Twoje ćwiczenia były bardziej efektywne.

Brzmi wspaniale, prawda?

Comments

No comment at this time!

Leave your comment

Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień